درباره ما

با توجه به گسترش آموزش های آنلاین در تمامی حوزه های علوم و بهبود اثربخشی آموزش های الکترونیکی در روند یادگیری و همچنین با در نظر گرفتن مواردی مانند: بهره وری بالا در آموزش،کاهش استرس های ناشی از آموزش های حضوری،داشتن تمرکز بالای یادگیرنده حین آموزش و قابلیت انتقال حجم بالای اطلاعات آموزشی در حداقل ترین زمان ممکن،شرکت دانش بنیان مهندسی شبکه و فناوری اطلاعات تحلیلگران را با سابقه 10 ساله در حوزه آموزش های الکترونیکی بر آن داشت که با استفاده از توان علمی و فنی مهندسان و متخصصین خود، به راه اندازی سامانه آموزشی تخته وب اقدام نماید که رساله اصلی آن ، ارائه و تولید آموزش های الکترونیکی در بالاترین سطح تخصصی است. تخته وب در تلاش است که با همکاری تمامی مراکز علمی و تخصصی،محصولات آموزشی منعطف،متناسب با نیاز های روز و بر اساس آخرین استاندارد های آموزش الکترونیکی،تولید و در اختیار مخاطبان قرار دهد. تخته وب با هدف آسان سازی روند یادگیری برای تمامی اقشار جامعه شروع به فعالیت نموده و باعث افتخار مجموعه خواهد بود که بتواند بخشی از دغدغه های آموزش های الکترونیکی کشور را برطرف سازد.

موسسات و مشتریان همکار

تیم‌های شرکت


تیم آموزش و محتوای علمی

تیم آموزش و محتوای علمی: شامل مدیران گروه هر دپارتمان میباشد که دوره های آموزشی را از لحاظ بعد علمی و آموزشی کنترل نموده و سرفصل های منتخب و استاندارد شده بر اساس کاربرد های فنی و تخصصی مورد مطالعه و ارزیابی قرار میدهند.هدف این تیم ایجاغد دوره های تخصصی و کاربردی و متناسب با نیاز های روز شرکت ها و مخاطبین دوره های آن میباشد.


تیم پشتیبانی

این تیم شامل افراد متخصص در حوزه فنی و مهندسی میباشدکه وظایف آنها برطرف نمودن تمامی مشکلات کاربران محترم سامانه میباشد و هرگونه نیاز ها و مشکلات کاربران را در اسرع وقت پاسخگویی و برطرف میسازند.


تیم فنی و تخصصی تولید محتوا

تیم فنی و تخصصی تولید محتوا: این تیم شامل متخصصین و کارشناسان فنی و آموزشی میباشد که از اهداف آنها متناسب سازی روند آموزش دوره ها براساس نیازمندی ها و استاندارد های محتواهای آموزشی براساس سرفصل های ارائه شده توسط تیم آموزشی میباشد که تمامی امکانات تولید محتوا از جمله استدیو مجهز و سیستم های بروز در اختیار این تیم میباشد و سعی و تلاش آنها بهبود و تسریع روند آموزش و ارائه هرچه بهتر و تخصصی تر دوره ها در تولید آنها می‌باشد

مجوزهای شرکت
انجمن یادگیری الکترونیکی ایران
سازمان فناوری ارتباطات اطلاعات ایران
شورای عالی انفورماتیک کشور
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی